Kontakt

 

 

Siedziba firmy:

 

KRJ Display Sp z o.o.
ul. Kaliska 15
62-500 Konin
NIP:    665 278 20 61

tel.     +48/ 63 244 01 59, 63 244 01 74
fax:    +48/ 63 244 20 90
kom.   +48/ 693 867 770
 

         
 
 
Bank BGŻ oddział Konin
17 2030 0045 1110 0000 0116 7000
 
 
  
Dział zamówień i logistyki:
 

--- Polska ---

 

Iwona Blinkow - Kasprzak

tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 23
email 1: iwona.blinkow@krjdisplay.pl
 

Marta Kasprzak

tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 21
email 1: marta.kasprzak@krjdisplay.pl
email 2: biuro@krjdisplay.pl

 
Izabela Piątek
tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 23
 
 
Karolina Rosiak 

tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 20 

email: karolina.rosiak@krjdisplay.pl

 

 

---  Export ---
 
Luiza Cholewczyńska
tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 22
 
Katarzyna Tulisz
tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 22
 
 
 
 
Grafiki i wizualizacje
 
Wojciech Gabrysiak
tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 21
 
 
 
Wyceny i oferty

 

Łukasz Wszędybył

tel.: +48/ 693 867 770

email: lukasz.wszedybyl@krjdisplay.pl

 
 
Kadry i księgowość:
 

 

Ewa Kasprzak

tel. +48/ 63 244 01 59 wew. 20
email: ewa.kasprzak@krjdisplay.pl

 

 

Przedstawiciele handlowi

 

 

Kamil Urbaniak (rejon centralny i północny)
tel. kom. . +48/ 605 252 308

email: kamil.urbaniak@krjdisplay.pl

 

 

Grzegorz Starnawski (rejon południowy) 

tel. kom. . +48/ 605 356 688

email: grzegorz.starnawski@krjdisplay.pl

 

 

 


Formularz kontaktowy