fb
PL EN

O firmie KRJ Display

Firma KRJ Display jest firmą polską, która od lat prężnie i dynamicznie działa na rynku krajowym oraz na rynkach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.
 
Nasza marka jest powszechnie znana. Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji profili cenowych z tworzyw sztucznych oraz produktów wytwarzanych metodą wtrysku i obróbki, stosowanych w branży wyposażenia sklepów. Atutem KRJ Display jest również profesjonalna drukarnia, gdzie wykonujemy nadruki wszystkimi metodami na wcześniej obrobionych materiałach.
 
Naszym priorytetem jest obsługa firm producenckich jak i sieci handlowych z różnych branż. Jako solidny i rzetelny partner gwarantujemy wysoką jakość produktów, krótkie terminy dostaw oraz profesjonalne doradztwo. Wszystko to za rozsądną cenę, nie obliczoną na szybki zysk, lecz na długie i systematyczne współdziałanie.
 
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, zaczynając od projektu, kończąc na finalnym produkcie. Jest to możliwe dzięki posiadaniu własnego zaplecza produkcyjnego, wyposażonego w nowoczesne maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych, metali i aluminium.
 
Nasze możliwości obejmują:
  • wytłaczanie profili cenowych ( dysponujemy liniami produkcyjnymi firmy Battenfeld oraz 40 narzędziami do produkcji różnych profili cenowych )
  • metoda wtrysku ( dysponujemy liniami produkcyjnymi firmy Engel oraz 10 narzędziami do produkcji elementów wtryskowych )
  • narzędziownia ( dysponujemy własną narzędziownią, dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować także niestandardowe profile na specjalne zamówienie )
  • nadruki ( posiadamy profesjonalną drukarnię, wykonujemy nadruki metodą: sitodruk, raster, wielkoformatowy nadruk cyfrowy metodą solwentową )
  • frezowanie cnc, wycinanie laserem w tworzywach sztucznych ( obróbka PCV, PLEXI )
  • gięcie tworzyw sztucznych ( obróbka PCV, PLEXI )
  • wytwarzanie produktów z metalu i aluminium.
 
Jakość naszych usług i produktów można sprawdzić dając nam szansę pokazania, co potrafimy. Największą rekomendacją dla naszej pracy są nasi zadowoleni Klienci.
 
Zapraszamy serdecznie do współpracy mając nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania.

„Życzymy sukcesów”

KONTAKT

KRJ Display Sp. z o.o.
ul. Brunatna 40
62-510 Konin
NIP:    665 278 20 61

phone.+48/ 63 244 01 59 
          +48/ 63 244 01 74
fax:    +48/ 63 244 20 90
mob.  +48/ 693 867 770
          +48/ 607 117 711

mail: biuro@krjdisplay.pl
mail: zamowienia@krjdisplay.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij