fb
PL EN

KONTAKT

KRJ Display Sp. z o.o.
ul. Brunatna 40
62-510 Konin
NIP:    665 278 20 61

tel.     +48/ 63 244 01 59 
          +48/ 63 244 01 74
fax:    +48/ 63 244 20 90
kom.  +48/ 693 867 770
          +48/ 607 117 711

mail: biuro@krjdisplay.pl
mail: zamowienia@krjdisplay

Dyrektor handlowy:
Kamil Urbaniak
tel: +48 605 252 308
mail: kamil.urbaniak@krjdisplay.pl

Przedstawiciele regionalni:
- zachodnio-pomorskie
- pomorskie

- wielkopolskie
- kujawsko-pomorskie
tel: +48 697 729 000

- warmińsko-mazurskie
- mazowieckie

- podlaskie
tel: +48 693 867 770

- lubuskie
- dolnośląskie

- opolskie
- łódzkie
tel: +48 605 356 688

- śląskie
- małopolskie

- świętokrzyskie
- lubelskie
- podkarpackie

tel: +48 503 766 491
 

 

 

 

Dział handlowy - POLSKA
Magdalena Jóźwiak
tel: +48 63 226 48 14
mail: magda.jozwiak@krjdisplay.pl

Natalia Mujta
tel: +48 63 226 48 13
mail: natalia.mujta@krjdisplay.pl

Katarzyna Lewandowska
tel: +48 63 244 01 59
mail: katarzyna.lewandowska@krjdisplay.pl

Dział handlowy - EXPORT
Justyna Maciejewska
tel: +48 63 226 48 21
mail: justyna.maciejewska@krjdisplay.pl

Żaneta Grzechowska
tel: +48 63 226 48 20
mail: zaneta.grzechowska@krjdisplay.pl

Malwina Pawłowska
tel: +48 63 226 48 22
mail: malwina.pawlowska@krjdisplay.pl








 

Wyceny i oferty
Izabela Piątek
tel: +48/ 63 226 48 16
mail: izabela.piatek@krjdisplay.pl

Tomasz Świerczewski
tel: +48/ 63 226 48 17
tel: +48/ 503 766 486
mail: tomek.swierczewski@krjdisplay.pl

Dział graficzno-konstrukcyjny
Tomasz Świerczewski
mail: tomek.swierczewski@krjdisplay.pl

Robert Szutkowski
mail: robert.szutkowski@krjdisplay.pl

Dział księgowości
Ewa Kasprzak
tel: +48 63 226 48 11
mail: ewa.kasprzak@krjdisplay.pl

Dział kadr
Marta Kasprzak
tel: +48 63 226 48 10
mail: marta.kasprzak@krjdisplay.pl



 



 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij